Канада запровадила санкції проти російських чиновників

ЄС продовжив санкції проти РФ і Сирії

Рада ЄС 11 жовтня вирішила продовжити санкції проти розповсюдження та використання хімічної зброї ще на рік.

Про це повідомляє “ЄП” з посиланням на пресслужбу Ради ЄС.

У Радії ЄС нагадали, що нинішній режим санкцій був вперше введений у 2018 році для фізичних та юридичних осіб, які безпосередньо відповідають за розробку та використання хімічної зброї, а також тих, що надають фінансову, технічну або матеріальну підтримку.

Обмежувальні заходи, які спрямовані на даний момент на 15 осіб та 2 суб’єкти господарювання, включають заборону на в’їзд до ЄС та заморожування активів для фізичних осіб та заморожування активів юридичних осіб. Крім того, фізичним та юридичним особам ЄС заборонено надавати кошти переліченим.

У списку, зокрема, Центр наукових студій та досліджень у Дамаску, який є ключовим у розробці хімзброї у Сирії, а також російський Державний науково-дослідницький інститут органічної хімії і технології, який стоїть за розробкою нервового агента “Новічок”. Також у санкційному списку 5 фізичних осіб з Сирії та 10 – з Росії.

Режим санкцій має на меті сприяти зусиллям Євросоюзу протидіяти розповсюдженню та використанню хімічної зброї та підтримувати Конвенцію про заборону розробки, виробництва, накопичення та використання хімічної зброї та її знищення.

Більше новин світу читайте за посиланням: