WhatsApp нові правила конфіденційності - користувачів обмежать

WhatsApp вводить нові правила конфіденційності, хто не погодиться — обмежать чи видалять

Популярний в усьому світі месенджер WhatsApp запроваджує нові правила конфіденційності. Тих користувачів, які з ними не погодяться, будуть обмежувати, а згодом і видаляти.

Про це розповідає ресурс TechCrunch.

Так, в електронному листі до одного зі своїх торгових партнерів WhatsApp інформує, що “неквапливо” проситиме таких юзерів погоджуватися на нові умови, щоб “мати в розпорядженні повну функціональність WhatsApp” починаючи з 15 травня.

У разі, коли користувачі не погодяться на зміни, стверджують у компанії, вони зможуть приймати дзвінки та повідомлення, але не зможуть читати або відправляти повідомлення з програми. Це триватиме триватиме кілька тижнів.

Політика щодо неактивних користувачів месенджера буде застосовуватися після 15 травня. Вона говорить, що облікові записи “зазвичай видаляються після 120 днів бездіяльності”.

WhatsApp вводить нові правила конфіденційності: що було раніше

  • Торік 48 штатів і Федеральна торгова комісія США подали позови проти Facebook, звинувативши компанію в порушенні антимонопольного законодавства. Компанії висунули вимогу продати куплені раніше WhatsApp і Instagram, щоб “відновити добросовісну конкуренцію”.
  • 8 січня 2021 року ЗМІ повідомили, що WhatsApp вніс зміни у свою роботу і тепер передаватиме особисту інформацію користувачів до корпорації Facebook.
  • Пізніше компанія це підтвердила. А за деякий час впровадження цього відклали.
  • Такі зміни стурбували користувачів месенджера, у результаті чого він втратив 30 мільйонів юзерів.

Читайте також: