Україна і МБРР уклали дві угоди на 411 мільйонів доларів

Україна і МБРР уклали дві угоди на загальну суму 411 млн дол.

Вони стосуються розвитку вищої освіти в Україні та підвищення стійкості української енергосистеми для інтеграції в європейську енергомережу ENTSO-E.

Про це повідомив глава уряду Денис Шмигаль у Telegram.

За його словами, 200 млн доларів будуть спрямовані на розвиток вищої освіти в Україні, 211 млн доларів – на підвищення стійкості української енергосистеми для інтеграції в європейську енергомережу ENTSO-E.

Як уточнили в уряді, йдеться про наступні угоди:

  • Договір гарантії (Україна – Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі (Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ “Укргідроенерго”) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, що діє від імені Фонду чистих технологій;
  • Угода про позику (Проєкт “Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів”) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

“Вдячний за велику кількість проєктів, які ми вже успішно реалізуємо спільно в Україні. Наша держава потребує довгострокових програм співпраці та інвестицій.

На сьогодні пом’якшення впливу коронавірусу на економіку залишається найважливішим завданням уряду”, – сказав Шмигаль під час зустрічі з віце-президентом Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анною Б’єрде.

“Радий, що сьогодні в нас є нагода підписати дві угоди. Критично важливі проєкти.

Вдячний нашим міністерствам, які спільно зі Світовим банком провели роботу й підготовку цих проектів, та дякую керівникам підприємствам, які провели роботу, щоб підписання цих документів стало можливим”, – резюмував Шмигаль.

Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) – одна з п’яти інституцій Групи Світового банку.

Більше економічних новин читайте за посиланням: