На польсько-українському кордоні заблоковані понад 1000 вантажівок – ДПСУ

Польські протестувальники блокують пункти пропуску «Ягодин» і «Рава-Руська». На перетин кордону очікують 1050 вантажівок. Про це повідомив в ефірі телемарафону речник ДПСУ Андрій Демченко, пише «Укрінформ».

Блокування відбувається на двох напрямках – «Ягодин» і «Рава-Руська». На перетин кордону очікують близько 1050 вантажівок, 400 з яких – навпроти «Рави-Руської» та 650 – поблизу Ягодина, зазначив Демченко.

За минулу добу через ПП «Ягодин» кордон перетнуло лише 145 вантажівок, пʼять з яких – у напрямку Польщі і 140 – у напрямку України.

До блокування цього напрямку за добу на пункті пропуску «Ягодин» кордон перетинали 1200–1400 вантажних транспортних засобів в обох напрямках, додав речник ДПСУ.

Він розповів, що, крім цього, маємо чергу приблизно із 1000 вантажних транспортних засобів у напрямку пункту пропуску «Краківець».

«Цей напрямок не блокувався і не блокується, але черга виникла через блокування інших напрямків, оскільки водії шукають альтернативні пункти перетину кордону», – зазначив Демченко.

Що стосується пункту пропуску «Шегині», який трохи раніше був розблокований, то, за словами речника ДПСУ, зараз там рух вантажівок відбувається, але не можна виключати того, що такі дії польських протестувальників можуть знову поновитися.