Аваков, заява, російська мова

Кабмін виділив 800 мільйонів із “ковідного” фонду на доплату МВСникам

Уряд виділив МВС 800 млн грн із держбюджету за рахунок коштів, передбачених на боротьбу з коронарвірусом.

Про це зазначено у постанові Кабміну № 588 від 9 червня, опублікованій на Урядовому порталі.

Так, апарату МВС передбачено 71,599 млн грн для здійснення доплати медичним працівникам закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МВС, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на COVID-19.

Державній прикордонній службі – 30,8 млн грн – “для здійснення доплати військовослужбовцям, які забезпечують життєдіяльність населення” на період дії карантину, встановленого Кабміном, а також – медичним працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на COVID-19.

Нацгвардії – 16,6 млн грн – для здійснення доплати військовослужбовцям, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину.

ДСНС – 1,7 млн грн – для здійснення доплати особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину.

А також – медичним працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на COVID-19.

Найбільша сума передбачена Нацполіції – 679,261 млн грн – для здійснення доплати поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину.

Читайте також: