Чи справді Британія може зняти санкції з росії? Політолог розповів деталі

Політичний аналітик Олександр Кочетков розповів, чи справді Велика Британія може зняти санкції з рф, якщо президент володимир путін виведе війська з України

Про це він сказав у коментарі ІА «ПІКА».

Зазначимо: Велика Британія може зняти санкції з Росії, якщо президент Володимир Путін виведе війська з України та зобов’яжеться «не здійснювати подальшої агресії». Про це заявила глава МЗС Британії ліз Трасс виданню The Telegraph. Зокрема, за словами Трасс, йдеться про санкції проти російських банків, фірм і олігархів.

«Це натяк для рф: аби Британія почала знімати з агресора санкції, треба, щоб спочатку він вивів з України війська. Але таке побажання – нереальне для виконання, адже росія не буде виводити війська, а навпаки буде намагатися просунутися далі і навіть приєднати до себе частини України», – зауважив експерт.

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

І додав: «Росія ж каже про те, що якщо вона захопить Україну, то світ буде змушений якось змиритися з цим захопленням і поступово вони будуть знімати санкції. Натомість Британія зараз запевняє, що ні: санкції знімати з рф не будуть, допоки хоча б один російський солдат перебуває на території України».

При цьому, на сьогодні, запевнив політолог, позиція Британії, на відміну від Німеччини і Франції, от така жорстка.

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: